Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

ISO 9001 Toplam Kalite Yönetim Sistemi » Bilgi Güvenliği » Üsküdar Patent Üsküdar Patent ISO 9001 Toplam Kalite Yönetim sistemi danışmanlık, gıda güvenliği ve bilgi güvenliği sistemi hizmetlerini inceleyebilirsiniz.
ISO 9001 Toplam Kalite Yönetim Sistemi » Bilgi Güvenliği

Kalite

ISO

Kalite Nedir kavramı, net bir tanıma sahip değildir Ancak bakış açılarına göre pek çok tanımı yapılmaktadır Bunlardan bazıları şöyledir.

Kalite Nedir » Kalite Kontrol Nedir » Toplam Kalite Yönetimi Nedir

Kalite Yönetim Sistemi,etkili bir yönetim sisteminin nasıl kurulabileceğini,sürdürebileceğini göz önüne seren yönetim sistemidir.Bize ulaşınız.

ISO 9001 Toplam Kalite Yönetim Sistemi

ISO, uluslararası alanda standardizasyonu sağlamak amacıyla 23 Şubat 1947 tarihinde kurulmuştur.Bize e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

İSO Nedir » İSO Dosyası Belgesi Nedir

ISO 9001:2008in şartlarını karşılamanın farklı yolları vardır.Standart,kalite yönetim sisteminin nasıl oluşturulacağını tamamen size bırakmıştır.

İSO 9001 Kalite Yönetim Danışmanlık Hizmetleri

Bu yazımızda üretim sürecinde yapılan küçük değişikliklerin maliyet ve verimlilik üzerindeki etkilerini sizler için açıklamaya çalışacağız.

Kaizen Nedir » Kaizen Felsefesi » Kaizen Örnekleri

Üsküdar Patent, Altı Sigma Nedir; 6 sigma Kalite süreçlerin kalitesinin ölçümü ve iyileştirilmesindeki yöntem ve metodoloji bilgilerini bulabilirsiniz.

6 Sigma Nedir » Altı Sigma » Altı Sigma Nedir

Üsküdar Patent, ISO 27001 nedir, Bilgi güvenliği nedir, ISO 27001 Bilgi güvenliği yönetim sistemlerine ilişkin bilgileri bulabilirsiniz.Bize ulaşınız.

Bilgi Güvenliği Nedir » ISO 27001 Nedir

Merkezi Cenevre/İsviçre'dir. Amacı, uluslararası ticareti kolaylaştırmak ve desteklemek için standartlar geliştirmektir.Bize e-postadan ulaşınız.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi » ISO 27001 Belgesi

Kapsam, Atıf Yapılan Standartlar,Gıda güvenliği yönetim sisteminin planlanması konuları hakkında detaylı bilgi alabilmek aşağıdakileri inceleyebilirsiniz.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

Çevre Yönetim Sistemi Hangi Kuruluşlarca Uygulanabilir, Çevre Yönetim Sistemi Kavramları, Denetimi Hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz.Bize ulaşınız.

Çevre Yönetimi

Barkod, malın hangi ülke ve işletmede üretildiği veya ambalajlandığını, cinsini, çeşitli özelliklerini tanımlayan çizgi kod sistemine uygun olan kod etiketidir.

Barkod